Straż Graniczna. Dwóch przestępców wydalonych z Polski po wyjściu z więzenia
2 maja dwóch ukraińskich przestępców po opuszczeniu zakładów karnych, w których odbywali zasądzone wyroki, zostało przymusowo wydalonych z Polski. Funkcjonariusze Placówki SG w Sosnowcu i Częstochowie w wyniku podjętych działań służbowych zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy. Jeden z nich, 25-letni mężczyzna, siedział w Zakładzie Karnym w