Cudu nie było. Norwid przegrał ze Skrą Bełchatów i spada do I ligi
Siatkarze Steam Hemarpol Politechniki w zaległym meczu 20. kolejki PlusLigi przegrali w środę, 11 marca przed własną publicznością 0:3 z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Porażka oznacza, że częstochowski klub żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Częstochowianie, aby zachować matematyczne szanse na utrzymanie w PlusLidze, w ostatnim w tym sezonie domowym meczu musieli pokonać