Nieudany rewanż częstochowskich siatkarek w Opolu
Siatkarki Galerii Jurajskiej Częstochowianka ponownie okazały się słabsze od drużyny Uni Opole. W sobotę, 4 stycznia podopieczne Andrzeja Stelmacha przegrały na wyjeździe 1:3. Siatkarki Częstochowianki jechały do Opola z chęcią rewanżu za porażkę z pierwszej rundy. W październiku ubiegłego roku przegrały przed własną publicznością 1:3. Podopieczne Andrzeja Stelmacha rozpoczęły sobotni pojedynek