W nocy okradła śpiącego mężczyznę. Wszystko zarejestrowały kamery
Pod osłoną nocy kobieta postanowiła okraść z pieniędzy śpiącego na przystanku mężczyznę. Wszystko zauważyli pracownicy Straży Miejskiej z referatu ds. miejskiego monitoringu wizyjnego. Kobieta krótko cieszyła się swoim łupem. Po godz. 1 w nocy operatorzy miejskiego monitoringu zarejestrowali mężczyznę, który w rejonie Al. NMP i al. Kościuszki spał na jednej z ławek