Najzdolniejsi uczniowie z miejskimi nagrodami (zdjęcia)
Aż 132 młode osoby odebrały w tym roku Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Uroczysta gala odbyła się 1 czerwca w Miejskim Domu Kultury, gromadząc laureatów, ich rodziny, nauczycieli i wychowawców. W gronie nagrodzonych znalazło się 80 uczniów szkół podstawowych, 41 uczniów szkół pona