Dyrekcja "Słowackiego" reaguje na oświadczenie części nauczycieli
Magdalena Rataj, pełniąca obowiązki dyrektor I LO im. Juliusza Słowackiego wydała krótki komunikat po oświadczeniu części grona pedagogicznego w związku ze śmiercią Małgorzaty Kaim. Magdalena Rataj zaapelowała do grona nauczycielskiego o powstrzymanie się od komentowania konfliktu w placówce. - Śmierć Pani Małgorzaty Kaim jest niewyobrażalną tragedią, która dotknęła całą sp