Fortum podsumowało miniony sezon grzewczy w Częstochowie. Większe zużycie ciepła i początek dekarbonizacji
W minionym sezonie grzewczym Fortum dostarczyło mieszkańcom Częstochowy ponad 1,576 mln GJ ciepła - 76 tys. GJ więcej niż rok wcześniej. W tym czasie spółka rozpoczęła kluczowy etap dekarbonizacji elektrociepłowni i zrealizowała łącznie 56 inwestycji o wartości około 150,5 mln zł. Sezon grzewczy 2025/2026 charakteryzował się większą zmiennością temperatur i długimi okresa