Profile osobowości wg Florence Littauer

 

Sangwinik

Zalety

Przyciąga do siebie inne osoby, jest duszą towarzystwa. Ma duże poczucie humoru, jest osobą emocjonalną, wesołą, i entuzjastyczną. Nie chowa urazy, posiada ciekawą osobowość.

Wady

Bywa zbyt wylewny, brakuje mu determinacji, przez co często rezygnuje z postanowień. Za dużo mówi i nie dostrzega swoich wad. Bywa zapominalski i arogancki.

 

Melancholik

Zalety

To osoba zdeterminowana, twórcza, inteligentna i skłonna do rozmyślań. Wykazuje się sumiennością i jest dobrym słuchaczem. Jest perfekcjonistą, często przejawia zdolności artystyczne.

Wady

Ma skłonności do depresji. Często narzeka oraz odbiera wiele rzeczy zbyt personalnie. Miewa zbyt wysokie wymagania wobec otoczenia.

 

Choleryk

Zalety

Jest osobą dynamiczną, zdecydowaną i niezależną. Ma zdolności przywódcze. Często podejmuje właściwe decyzje, wzbudza zaufanie i nie daje się łatwo zniechęcić.

Wady

Musi mieć nad wszystkim kontrolę i często steruje innymi poprzez manipulację. Bywa zbyt pewny siebie oraz nie potrafi przyznać się do błędu.

 

Flegmatyk

Zalety

To osoba spokojna, opanowana i cierpliwa. Nie lubi robić szumu wokół siebie. Jest uprzejmy, pogodny i ma dobrze kontakty z otoczeniem.

Wady

Nie przejawia często żadnego entuzjazmu. Lubi odkładać wiele rzeczy na później, przez co wydaje się leniwy. Brakuje ma asertywności i nie potrafi szybko podjąć decyzji.

 

#DOSLRaków

Adres: Aleja Pokoju 13

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 12:00 - 18:00
Wtorek 12:00 - 18:00
Środa 12:00 - 18:00
Czwartek 12:00 - 18:00
Piątek 12:00 - 18:00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

#PLIKIDOPOBRANIA

Opis projektu
Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę